Kamery live
prognoza pogody

Plaga pijanych kierowców (zdjęcia)

9 listopada 2022 11:41

1,1 promila miał 21-latek z powiatu tatrzańskiego, który minionej nocy uderzył w Zakopanem w drzewo. Młody kierowca stracił prawo jazdy i otrzymał mandat w wysokości 5 tys. zł.

Plaga pijanych kierowców (zdjęcia)

Do wypadku doszło na ul. Kościeliskiej w Zakopanem po godz. 3 w nocy. 21-letni mężczyzna uderzył w przydrożne drzewo. – Pierwsze zgłoszenie wskazywało, że osób rannych możne być więcej jednak ratownicy nikogo więcej oprócz kierowcy nie znaleźli. Na szczęście obrażenia młodego kierowcy nie było poważne. Badanie trzeźwości potwierdziło przypuszczenia interweniujących policjantów. 21-latek z powiatu tatrzańskiego kierował mając w organizmie blisko 1.1 promila alkoholu – informuje asp. sztab. Roman Wieczorek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Zakopanem.

Kierowca został ukarany mandatem opiewającym na kwotę 5 tys. zł oraz otrzymał 10 pkt. karnych. Stracił także uprawnienia do prowadzenia pojazdów za jazdę w stanie nietrzeźwości.

To już dziewiąty nietrzeźwy kierujący zatrzymany w powiecie tatrzańskim w zaledwie dwa tygodnie.

fot. KP PSP w Zakopanem

Redakcja 09.11.2022
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również