Kamery live
prognoza pogody

Piracki Plac Zabaw – przetarg będzie powtórzony

19 kwietnia 2021 17:15

Unieważniono zapytanie ofertowe dotyczące doposażenia Nowotarskiej Strefy Relaksu o tzw. Piracki Plac Zabaw. Jak poinformował burmistrz, powodem jest zbyt wysoka cena ofert, przewyższająca kwotę przeznaczoną przez miasto na to zadanie. Przypomnijmy, że będzie ono realizowane dzięki głosom mieszkańców w ramach budżetu obywatelskiego. 

Piracki Plac Zabaw - przetarg będzie powtórzony

Na ofertę odpowiedziały dwie firmy z Podhala, z których jedna zaproponowała kwotę 276,4 tys. zł, druga o 110 tys. mniej, to jednak i tak przewyższyło kwotę, jaką miasto zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. W związku z tym, zapytanie zostanie wkrótce ogłoszone ponownie.

W ramach tej inwestycji, teren Nowotarskiej Strefy Relaksu ma być uzupełniony przede wszystkim o nowe elementy placu zabaw – piracki statek, huśtawki, wieżę linową i hamaki. Pojawią się również dodatkowe kosze, ławki i stojaki na rowery, zaplanowane są nowe nasadzenia zieleni.

Piracki Plac Zabaw to zadanie, które pozostało do realizacji w ramach zeszłorocznego Budżetu Obywatelskiego. W głosowaniu otrzymało 786 punktów od mieszkańców. 

fot. arch. nowytarg24.tv

os 19.04.2021
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również