Kamery live
prognoza pogody

Piotr Szewczyk w grze komputerowej

20 kwietnia 2023 12:07
Wyciszenie Włącz dźwięk

Piotr Szewczyk – góral, muzyk pochodzący z Podhala znany szerszej publiczności z The Voice of Poland – pojawił się w grze komputerowej Hellish Quart. Śpiewa podczas prezentacji górala Yendrka. Jest to nowa postać w tej grze. Muzykę stworzył Adam Skorupa, który na koncie ma m.in. ścieżkę dźwiękową do kultowego ,,Wiedźmina” . Autorem tekstu jest Piotr Szewczyk. Dla potrzeb tej kompozycji, muzyk sam nagrał wiele głosów, co finalnie sprawia wrażenie śpiewu chóru góralskiego. 

Piotr Szewczyk oprócz tej współpracy mocno koncertuje. W tym roku pojawi się w całej Polsce, a także w Nowym Yorku. Od początku roku można go cyklicznie zobaczyć i usłyszeć w największych stacjach telewizyjnych. Za miesiąc pojawi się jego kolejny autorski numer. 1 maja będzie można go usłyszeć podczas Pikniku Rodzinnego w Szaflarach – charytatywnego wydarzenia, którego celem jest pomoc Kamilce Gil, chorującej na SMA.

Hellish Quart to gra wideo walki mieczem autorstwa polskiego dewelopera Kubold. Gra to bitwa 1 na 1 dwóch graczy dzierżących białą broń, którzy walczą, dopóki przeciwnik nie zostanie poważnie ranny. Gra w koncepcji przypomina grę Bushido Blade z 1997 roku, koncepcję, która nie została powtórzona od czasów Bushido.

mat. nadesłane

os 20.04.2023
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również