Kamery live
prognoza pogody

Piłkarze Podhala Nowy Targ rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu (video)

10 lipca 2023 23:32
Wyciszenie Włącz dźwięk

27 zawodników wzięło udział w pierwszym treningu Podhala Nowy Targ, który zainaugurował przygotowania do sezonu 2023/2024 w rozgrywkach 3 ligi. Ten rusza 5 sierpnia.

W grupie trenujących jest spora grupa zawodników testowanych oraz wychowanków Akademii Piłkarskiej Podhala.

Nowym zawodnikiem klubu z Nowego Targu został już Litwin Donatas Nakrošius. W najbliższych dniach podpisy pod kontraktami złożyć powinni kolejni gracze, którzy w dorobku mają sezony na szczeblu centralnym.

Jeżeli chodzi o ubytki to w porównaniu z rundą wiosenną poprzedniego sezonu zawodnikami Podhala nie będą ju Bartosz Żurek, Adrian Szynka, Jakub Szymajda, Fabian Burzyński, Michal Bezpalec, Piotr Kołodziej i Paweł Rogala. Część z nich już znalazła sobie nowych pracodawców, a pozostali wciąż są na etapie poszukiwań.

W najbliższą sobotę 15 września Podhale rozegra pierwszy, wyjazdowy mecz kontrolny z Wieczystą Kraków. Ponadto w okresie przygotowawczym nowotarżanie zagrają jeszcze z AKS SMS Łódź (19.08, na boisku w Szaflarach), Lubaniem Maniowy (22.08, na boisku w Nowym Targu) i Rekordem Bielsko Biała (29.08, miejsce do ustalenia)

Sezon ligowym nowotarżanie rozpoczną 5 sierpnia na boisku beniaminka Gracza Starachowice.

mat. prasowy

os 10.07.2023
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również