Kamery live
prognoza pogody

Piłkarze Podhala mają nowego trenera. Zaskakujący wybór

27 września 2017 13:11

36-letni Janusz Niedźwiedź został nowym trenerem piłkarzy Podhala Nowy Targ. Tym samym zastąpił on Tomasza Kulawika, który w poniedziałek po trzech miesiącach zrezygnował z tej funkcji.

Piłkarze Podhala mają nowego trenera. Zaskakujący wybór

Niedźwiedź to postać znana kibicom podhalańskiej piłki z pracy w Watrze Białka Tatrzańska. Jest reprezentantem młodego pokolenia polskich szkoleniowców. Posiada licencję UEFA PRO, która uprawnia go do pracy w klubach ekstraklasowych.

Jako zawodnik występował m.in. w Amice Wronki, Polonii Olimpii Elbląg, Warcie Poznań, Turze Turów i Warcie Sieradz. Był młodzieżowym reprezentantem Polski w kategoriach u-12 do u-19.

Pracę w roli szkoleniowca rozpoczął w 2008 roku. Przez kolejne lata sprawował funkcję pierwszego trenera kolejno w Olimpii Koło (IV liga), Jarocie Hotel Jarocin (II liga), Radomiaku Radom (II liga), Watrze Białka Tatrzańska (IV liga) i ponownie Jaroty (III liga), z którą rozstał się za porozumieniem stron na początku tego tygodnia.

Wybór Niedźwiedzia na szkoleniowca pierwszej drużyny to zaskakujący – biorąc pod uwagę dotychczasowe wybory – ale i odważny ruch działaczy klubu z Nowego Targu. Wydaje się że osoba z zupełnie z nowym spojrzeniem na drużynę, jest jej teraz najbardziej potrzebna.

NT24TV 27.09.2017
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również