Kamery live
prognoza pogody

Piłkarz wart 100 tysięcy Euro trafi do Podhala ?!

26 lutego 2019 15:40
Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, doświadczony 31 letni były młodzieżowy reprezentant Słowacji, który ma na koncie 59 meczów w polskiej ekstraklasie, Martin Baran prowadzi zaawansowane rozmowy z Podhalem Nowy Targ. Wiele wskazuje na to, że wiosną dołączy on do zespołu Dariusza Mrózka.
Piłkarz wart 100 tysięcy Euro trafi do Podhala ?!

Baran jest wychowankiem Tatrana Preszow, w barwach którego zadebiutował w słowackiej ekstraklasie. Sezon 2009/2010 spędził w tureckiej Superlidzie, w zespole Kasimpas.

W 2011 roku Baran trafił do Polski. Związał się kontraktem z Polonią Bytom. W naszym kraju grał przez kolejnych 7 lat. W sezonie 2012/2013 zadebiutował w polskiej ekstraklasie reprezentując Polonię Warszawa. Jego kolejnym przystankiem w karierze była Jagielonia Białystok. Spędził tam 3 lata, po czym przeniósł się do Wigier Suwałki. Następnie grał w Podbeskidziu Bielsko Biała i Odrze Opole. Jesień bieżącego sezonu spędził w swojej ojczyźnie w drużynie FK Železiarne Podbrezová.

Wedle portalu transfermarkt.pl zawodnik ten aktualnie wart jest 100 tysięcy Euro.

fot.odraopole

Maciej Zubek 26.02.2019
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również