Kamery live
prognoza pogody

Piłka nożna. Sparingowa wygrana Lubania na starcie przygotowań

9 lipca 2022 15:01

W pierwszym meczu kontrolnym w ramach przygotowań do sezonu 2022/2023 w rozgrywkach IV ligi piłkarze Lubania Maniowy pokonali na własnym boisku drużynę z krakowskiej okręgówki Pcimiankę Pcim.

Piłka nożna. Sparingowa wygrana Lubania na starcie przygotowań

Skład Lubania był mocno eksperymentalny. Pojawiła się bowiem spora grupa zawodników testowanych, wśród których byli zawodnicy zza wschodniej granicy.

Długa była też lista nieobecnych. Cześć zawodników wciąż bowiem przebywa na urlopach. Brakowało m.in. Damiana Firka, Damian Mrówki, Arkadiusza Zawiślana, Jakuba Kasperczyka.

Zawodnikiem Lubania pozostał Mateusz Pluta, który był w kręgu zainteresowań Podhala Nowy Targ, ale ostatecznie nie doszedł do porozumienia. Z Podhalem trenuje za to Adrian Ligienza i z jego odejściem działacze i trenerzy Lubania muszą się liczyć.

Lubań Maniowy – Pcimianka Pcim 4:0 (2:0)

Bramki: Skydan, testowany, Magdziarczyk, testowany.

Lubań: Świerad (46 Sikora) – testowany, testowany, testowany – Pluta, Górecki, Diaz, Magdziarczyk, testowany – Skydan, testowany oraz Leśnicki, Jarkiewicz i 5 zawodników testowanych.

Piotr Starmach 09.07.2022
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również