Kamery live
prognoza pogody

Piknik Lotniczy – komunikat dotyczący organizacji ruchu

7 lipca 2023 11:37

W związku z odbywającym się w dniach 8 – 9 lipca br. Piknikiem Lotniczym organizowanym przez Aeroklub Nowy Targ, Urząd Miasta informuje, że w rejonie nowotarskiego lotniska mogą pojawić się czasowe utrudnienia komunikacyjne, spowodowane wzmożonym ruchem samochodowym. Przypomina także, że przy ulicy Lotników obowiązuje obustronny zakaz zatrzymywania się – złamanie przepisów grozi odholowaniem pojazdu.

Piknik Lotniczy - komunikat dotyczący organizacji ruchu

Organizator zabezpieczył na terenie lotniska miejsca parkingowe, na które będą kierowani wszyscy chętni do obejrzenia pokazów. Można również korzystać z ogólnodostępnych parkingów na terenie Nowego Targu i dotrzeć do lotniska pieszo, kładką na Białym Dunajcu.

Ze względów bezpieczeństwa, na czas pokazów, tj. 8 lipca, w godzinach 13.00 – 20.00 oraz 9 lipca, w godzinach 12.00 – 18.00, ścieżka pieszo-rowerowa wokół Boru na Czerwonem, biegnąca południową częścią lotniska będzie zamknięta. Rowerzyści, którzy w tym czasie wybiorą się na wycieczkę Szlakiem rowerowym wokół Tatr, będą mogli ulicą Lotników dotrzeć do drogi krajowej nr 49, a następnie udać się w kierunku Gronkowa i tam powrócić na ścieżkę.

https://nowytarg24.tv/nowotarski-piknik-lotniczy-2/

os 07.07.2023
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również