Kamery live
prognoza pogody

Pijany turysta utknął na dachu

6 lutego 2023 16:55

Interwencje podejmowane przez tatrzańskich policjantów wobec turystów nie przestają zaskakiwać. Tym razem strażacy i policjanci musieli sprowadzać pijanego turystę, który wdrapał się na dach… ale już nie potrafił z niego zejść.

Pijany turysta utknął na dachu

Noc z niedzieli na poniedziałek obfitowała w interwencje podejmowane wobec turystów przybywających pod Tatry. Zanim tatrzańscy policjanci pojechali na Spyrkówkę ratować kobietę idącą po torach, ok. 2 nad ranem byli na Harendzie aby sprowadzić pijanego turystę z dachu. Zgłoszenie otrzymali również strażacy z Zakopanego. Okazało się, że pijany 24-letni turysta wdrapał się na dach dwupiętrowego budynku ale już nie potrafił z niego zejść. Towarzyszył mu 20-letni kolega. Na miejsce przyjechali strażacy i patrol policji. Przy pomocy drabiny sprowadzono 24-latka z dachu po czym przekazano go policjantom. Za popełnione wykroczenie mężczyzna z woj. łódzkiego ukarany został mandatem karnym.

źródło: Policja Zakopane/Facebook

os 06.02.2023
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również