Kamery live
prognoza pogody

Pijany poszukiwany

24 lipca 2018 11:14

Policjanci z wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu nowotarskiej komendy zatrzymali  29-latka,który kierował samochodem będąc w stanie nietrzeźwości oraz pomimo obowiązującego zakazu prowadzenia pojazdów. Ponadto mężczyzna był poszukiwany przez Komendę Powiatową Policji w Wadowicach.

Pijany poszukiwany

W sobotę tj. 21 lipca br. funkcjonariusze w miejscowości Ostrowsko zauważyli samochód osobowy marki Opel Astra, którego kierujący dwukrotnie nie zastosował się do znaku B-2 „zakaz wjazdu”. W trakcie kontroli okazało się, że za kierownicą opla siedzi 29-letni mieszkaniec  powiatu wadowickiego i jest pod wpływem alkoholu. Po zbadaniu okazało się, że mężczyzna ma 0.77 promila alkoholu w organizmie i posiada zakaz prowadzenia pojazdów do 2025 roku. 

Ponadto poszukiwany jest przez wadowicką komendę do odbycia kary 1 roku i 4 miesięcy pozbawienia wolności. 29-latek został zatrzymany w nowotarskiej komendzie i następnego dnia usłyszał zarzuty.  Teraz odpowie za wykroczenia drogowe, kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości i złamanie obowiązującego zakazu za grozi do 5 lat pozbawienia wolności i nawet dożywotni zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych.

źródło: KPP Nowy Targ

 

os 24.07.2018
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również