Kamery live
prognoza pogody

Pijany kierowca zakończył jazdę na słupie

20 maja 2021 21:23

Wczoraj wieczorem w Białce Tatrzańskiej pijany kierowca zakończył jazdę na słupie telekomunikacyjnym. Zatrzymany mężczyzna miał w organizmie 3 promile alkoholu! 35-latek z Białki Tatrzańskiej odpowie przed sądem za swoje nieodpowiedzialne zachowanie. Grozi mu do 2 lat więzienia.

Pijany kierowca zakończył jazdę na słupie

Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Zakopanem, w środę wieczorem, otrzymał informację o nietrzeźwym kierowcy, który kierując swoim audi “zatrzymał się” na słupie telekomunikacyjnym w Białce Tatrzańskiej. W rejon natychmiast skierowano policjantów z Wydziału Ruchu Drogowego zakopiańskiej komendy oraz policjantów Komisariatu Policji w Bukowinie Tatrzańskiej. Kierowca audi porzucił pojazd i oddalił się w rejon pobliskich zabudowań. Policjanci po dotarciu na miejsce szybko odnaleźli kierowcę samochodu. Badanie policyjnym alkomatem wykazało 3 promile alkoholu w organizmie 35-latka. Teraz dalszym losem nieodpowiedzialnego kierowcy z Białki Tatrzańskiej zajmie się sąd. Grozi mu do 2 lat więzienia, wysoka grzywna oraz zakaz kierowania pojazdami na kilka lat.

źródło: KPP Zakopane

os 20.05.2021
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również