Kamery live
prognoza pogody

Pijany kierowca bez prawa jazdy wiózł pasażerów

14 marca 2023 15:26

Tatrzańscy policjanci minionej nocy w Zakopanem zatrzymali volvo, którego kierujący, miał blisko 1.5 promila alkoholu w organizmie. Kierowca prowadził samochód pomimo wydanego zakazu i zatrzymanego wcześniej prawa jazdy. Grozi mu teraz kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Pijany kierowca bez prawa jazdy wiózł pasażerów

Policjanci z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego zakopiańskiej komendy dzisiejszej nocy patrolowali ulice naszego miasta. Około północy na ul. Nowotarskiej zauważyli volvo, którego kierujący jechał środkiem drogi. Podczas kontroli drogowej okazało się, że 32-latek z powiatu tatrzańskiego jest nietrzeźwy. Badanie alkomatem wykazało blisko 1.5 promila alkoholu w jego organizmie. Ponadto okazało się, że mężczyzna posiada czynny zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych. Oprócz kierowcy w pojeździe znajdowało się jeszcze dwóch pasażerów. Samochód odholowano na policyjny parking, a kierowca został zatrzymany do wytrzeźwienia.

źródło: Policja Zakopane/Facebook R.W.

os 14.03.2023
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również