Kamery live
prognoza pogody

Pijany jechał środkiem zakopianki z włączonymi światłami awaryjnymi

20 lipca 2022 15:40

Blisko 2,5 promila miał kierowca Iveco, który  jechał środkiem zakopianki z włączonymi światłami awaryjnymi. Za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem.

Pijany jechał środkiem zakopianki z włączonymi światłami awaryjnymi

Wczoraj, po godzinie 9 rano, policjanci nowotarskiej drogówki otrzymali zgłoszenie o kierowcy Iveco, który jechał środkiem zakopianki z włączonymi światłami awaryjnymi. Podczas przejazdu policjanci  zauważyli wskazany samochód dostawczy w miejscowości Klikuszowa i natychmiast zatrzymali kierowcę do kontroli drogowej. Za kierownicą siedział 39-letni mieszkaniec powiatu tatrzańskiego. Badanie stanu trzeźwości wykazało u niego blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna za popełnione przestępstwo stracił już prawo jazdy.   Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi mu teraz wysoka grzywna, kilkuletni zakaz prowadzenia pojazdów i kara nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

Apelujemy o rozsądek i niewsiadanie za kierownicę po spożyciu alkoholu. Pamietajmy, że stwarzamy zagrożenie nie tylko dla siebie ale także innych uczestników ruchu drogowego. Wystarczy chwila nieuwagi i może dojść do drogowej tragedii. 

os 20.07.2022
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również