Kamery live
prognoza pogody

Pijany 32-latek spowodował kolizję w Harkabuzie

6 marca 2019 17:11

Kierujący bmw na łuku drogi zderzył się z jadącym z naprzeciwka fiatem. Sprawca kolizji miał blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie. Grozi mu wysoka grzywna, zakaz prowadzenia pojazdów i nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

Pijany 32-latek spowodował kolizję w Harkabuzie

Do zdarzenia doszło we wtorek, 5 marca 2019 po godzinie 17.00 w Harkabuzie. Kierujący samochodem osobowym marki BMW, 32-letni mieszkaniec gminy Czarny Dunajec  na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas jezdni i zderzył się z jadącym z naprzeciwka fiatem. Na miejscu była straż pożarna i karetka pogotowia. Na szczęście nikt z uczestników nie odniósł poważnych obrażeń ciała. Okazało się jednak, że sprawca kolizji był pijany. 32-latek miał blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna stracił prawo jazdy.

Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości , spowodowanie kolizji  grozi mu wysoka grzywna, zakaz prowadzenia pojazdów i nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Nowy Targ

os 06.03.2019
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również