Kamery live
prognoza pogody

Pijany 23-latek wjechał w płot i schował się w zaroślach

27 września 2022 10:46

Nietrzeźwy 23-latek wjechał volkswagenem w ogrodzenie posesji w Łapszach Niżnych i uciekł. Policjanci znaleźli wystraszonego sprawcę kolizji w pobliskich zaroślach. Młody kierowca za swoje czyny odpowie teraz przed sądem.

Pijany 23-latek wjechał w płot i schował się w zaroślach

Do zdarzenia doszło w sobotę wieczorem w miejscowości Łapsze Niżne. 23-latek kierujący volkswagenem, zjechał na przeciwległy pas jezdni i aby uniknąć czołowego zderzenia z jadącym z naprzeciwka samochodem gwałtownie skręcił w prawo i uderzył w ogrodzenie posesji. Po nieudanej próbie odjechania z miejsca kolizji, zrezygnowany wysiadł z pojazdu i schował się w pobliskich zaroślach. Na miejsce zostali wezwani policjanci ruchu drogowego, którzy po przyjeździe na miejsce znaleźli w krzakach wystraszonego sprawcę kolizji. 23-latek miał problem z utrzymaniem równowagi i bełkotliwą mowę. Badanie stanu trzeźwości wykazało blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie. Za popełnione przestępstwo stracił prawo jazdy i grozi mu kilkuletni zakaz prowadzenia pojazdów, wysoka grzywna i kara nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Nowy Targ

os 27.09.2022
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również