Kamery live
prognoza pogody

Pijany 20-latek spowodował kolizję przy jednym z rond w Nowym Targu

9 marca 2023 21:32

Pijany 20-latek kierujący bmw stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do rowu. Dodatkowo, młody nowotarżanin posiadał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Za popełnione przestępstwa odpowie przed sądem.

Pijany 20-latek spowodował kolizję przy jednym z rond w Nowym Targu

Wczoraj (8 marca br.) przed północą policjanci ruchu drogowego zostali wezwani do kolizji drogowej  na ulicy Jana Pawła II w Nowym Targu. Po przejeździe na miejsce okazało się, że 20-letni nowotarżanin kierujący samochodem osobowym marki BMW wjechał na rondo, po czym stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z jezdni, uderzył w znaki drogowe i wjechał do rowu. Badanie stanu trzeźwości wykazało u kierującego ponad promil alkoholu w organizmie. Ponadto, pomimo młodego wieku posiadał już sądowy zakaz prowadzenia pojazdów, wydany przez nowotarski sąd.

Uszkodzony samochód został odholowany na strzeżony parking, a kierowca przewieziony do nowotarskiej komendy. 20-latek odpowie za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości, niestosowanie się do sądowego zakazu prowadzenia pojazdów oraz spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Za popełnione przestępstwa, grozi mu nawet kilkunastoletni zakaz prowadzenia pojazdów, wysoka grzywna i kara od 3 miesięcy nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

os 09.03.2023
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również