Kamery live
prognoza pogody

Pijany 18-latek spowodował wypadek

18 października 2021 11:33

Pijany18-latek zjechał z jezdni na teren jednej z posesji i uderzył w dwa zaparkowane pojazdy. Młody kierowca stracił prawo jazdy, odpowie za powstałe szkody i kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Do zdarzenia doszło w niedzielę rano w Piekielniku.

Pijany 18-latek spowodował wypadek

Ze wstępnych ustaleń na miejscu zdarzenia wynika, że kierujący iveco, najprawdopodobniej zasnął za kierownicą, zjechał z jezdni, uszkodził bariery, lustro drogowe, uderzył w drzewo i wjechał na teren jednej z posesji, gdzie uderzył w dwa zaparkowane samochody. Za kierownicą samochodu dostawczego siedział 18-letni mieszkaniec gminy Czarny Dunajec.

Młody kierowca nie odniósł poważnych obrażeń, jednak badanie alkomatem wykazało blisko promil alkoholu w organizmie. 18-latek stracił prawo jazdy, odpowie za wyrządzone szkody w mieniu i kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości.

Za popełnione przestępstwo grozi mu zakaz prowadzenia pojazdów, wysoka grzywna i kara nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

os 18.10.2021
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również