Kamery live
prognoza pogody

Pierwsza w Polsce całoroczna bieżnia z lodem syntetycznym w Nowym Targu

W Nowym Targu otwarto Profesjonalne Centrum Szkolenia Hokeja na Lodzie, w którym znajduje się pierwsza w Polsce całoroczna bieżnia z lodem syntetycznym do nauki i doskonalenia techniki jazdy na łyżwach. Obiekt znajduje się przy pl. Słowackiego 14 przy boisku sportowym Szkoły Podstawowej nr 1.

Pierwsza w Polsce całoroczna bieżnia z lodem syntetycznym w Nowym Targu

W otwarciu wzięli udział Grzegorz Watycha – Burmistrz Miasta Nowy Targ oraz Waldemar Wojtaszek – Zastępca Burmistrza Miasta Nowy Targ.

Foto: Zbigniew Krauzowicz

os 09.06.2021
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

3 komentarze
Kolega Hejty 05:46 10.06.2021

Napewno w takim miejscu jak tam prawie jak u mnie kurnik to jest niesamowita atrakcja na skale kraju ciekawe czy wszystkie odbiory bezpieczeństwa zostałem podbite bez naciągania ja podejrzewam że nie tylko na skalę krajową atrakcja ale również międzynarodową pozdrawiam Macieju .

Maciej 18:43 09.06.2021

Kolega na rozumie, że jest to atrakcja na skalę kraju. Okoliczne gminy nie promowały stoków narciarskich, term lub imprez kulturalnych i sportowych, które są komercyjne i prywatne. Jak cos mamy w biznesie takiego, że staje się atrakcją, to się promuje. Obudź się kolego i popatrz co się wszędzie robi a nie bij piany politycznej.

Kolega Grzesia 15:10 09.06.2021

I tu widać jak na dłoni powiązanie polityki z biznesem chyba że się mylę i to jest Miejski twór bo po co na otwarciu prywatnej szkoły Burmistrz i dyrektor lodowiska jeżeli tak to każdy w tym miescie otwierający działalność gospodarczą powinien zapraszac burmistrza i lokalne media i miec darmową reklamę.

Zobacz również