Kamery live
prognoza pogody

Pierwsza sparingowa porażka “Szarotek”

22 sierpnia 2017 21:06

Pierwszą porażkę w swoim czwartym meczu sparingowym ponieśli hokeiści TarySki Podhala Nowy Targ. „Szarotki” przegrały 3:4 wyjazdowe starcie z pierwszoligowym słowackim zespołem HC Preszow.

Pierwsza sparingowa porażka

O losach spotkania zadecydowała trzecia tercja, przegrana przez „Szarotki” 0:2

Pierwsze dwie tercje bardzo poprawne w naszym wykonaniu. Graliśmy w dobrym tempie, stwarzaliśmy okazje i trzy z nich wykorzystaliśmy – mówi trener Podhala, Marek ZiętaraW trzeciej już dało się we znaki zmęczenie. Cały czas jesteśmy w ciężkim treningu. Dopiero od nowego tygodnia będziemy schodzić z obciążeń. Zmęczenie przełożyło się na indywidualne błędy obrońców, które w dwóch przypadkach kosztowały nas utratę bramek. Szkoda, bo rywal na pewno był w naszym zasięgu – dodał szkoleniowiec „Szarotek”.

W składzie Podhala brakowało w tym meczu Filipa Wielkiewicza, który po meczu z Unią ma mocno stłuczony mięsień czworogłowy uda. W pierwszej formacji zastąpił go Rafał Podlipni.

HC Preszow – TatrySki Podhale 4:3 (0:1, 2:2, 2:0)

Bramki dla Podhala: Tomasik, Zapała, Sulka (karny).

Podhale: Raitums – Tomasik, Jaśkiewicz, Kolusz, Zapała, Podlipni – Wojdyła, Samarin, Michalski, Ogorodnikov, Bieazis – Sulka, Mrugała, Różański, Neupauer, Dalidowicz – Wsół, K. Kapica, Szuba, Siuty, Wolski. 

NT24TV 22.08.2017
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również