Kamery live
prognoza pogody

Pięć zdarzeń z udziałem motocykli w ciągu weekendu

8 czerwca 2021 10:43

Tylko w weekend odnotowano pięć zdarzeń z udziałem motocykli. Na szczęście obrażenia osób biorących udział w kolizjach okazały się niegroźne. Policja apeluje o ostrożna jazdę.

Pięć zdarzeń z udziałem motocykli w ciągu weekendu

W piątek w Chabówce kierujący motocyklem nie dostosował prędkości do warunków drogowych,  stracił panowanie nad pojazdem i motocykl przewrócił się. Mężczyzna kierujący jednośladem oraz pasażerka zostali niegroźnie ranni. Sprawca zdarzenia został ukaranym mandatem karnym.

Natomiast w niedzielę odnotowano, aż cztery zdarzenia z udziałem motocykli.  W Czarnym Dunajcu podczas jazdy motocyklem doszło do uszkodzenia opony i zderzenia z samochodem osobowym marki Opel. Jak się okazało przednia opona była w złym stanie technicznym. W tym przypadku również zastosowano postępowanie mandatowe wobec motocyklisty. W Tylmanowej kierujący volkswagenem podczas skrętu w lewo nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącym motocyklistą. Natomiast w Chochołowie i Tylmanowej motocykliści spowodowali kolizje drogowe i odjechali z miejsca zdarzenia. Okoliczności tych zdarzeń wyjaśniają policjanci z Komisariatu Policji w Czarnym Dunajcu i Krościenku nad Dunajcem.

źródło: KPP Nowy Targ

os 08.06.2021
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również