nowytarg24.TVPORTAL INFORMACYJNY NOWOTARSKIEJ TELEWIZJI KABLOWEJ
Pogoda
Stan powietrza
Kurs walut
Kamery online
reklama

Pięć choinek na V edycję Nowotarskiej Choinki Marzeń

Małymi kroczkami ruszają przygotowania do „Nowotarskiej Choinki Marzeń”. W tegoroczną, piątą już edycji akcji ponownie włączyły się wszystkie szkoły podstawowe z terenu Nowego Targu. W tym roku choinek z dziecięcymi marzeniami, których liczbę szacuje się na więcej niż 200, będzie aż pięć, a staną w miejscach zlokalizowanych w różnych częściach Nowego Targu. Poza kościołem pw. św. Jana Pawła II, będzie to Pływalnia Miejska, dwa supermarkety oraz hala handlowa. Ubieranie tych wyjątkowych, świątecznych drzewek planowane jest na 20 listopada.

Co istotne,  tegoroczna akcja rozszerza zasięg o nowe miejsca, w których zostaną wystawione choinki. Poza kościołem pw. św. Jana Pawła II, będą to: Pływalnia Miejska oraz supermarket Steskal przy placu Evry, supermarket Rajski/Lewiatan przy ul. Legionów Józefa Piłsudskiego oraz Hala Handlowa SCH przy Ludźmierskiej. 

-Choinki planujemy ubierać 20-21 listopada. Zapraszamy dzieci do wzięcia udziału w ubieraniu choinek – zachęca Anna Tylka, koordynator Nowotarskiej Choinki Marzeń.

Nowotarska Choinka Marzeń skierowana jest do dzieci z nowotarskich szkół podstawowych i ich młodszego rodzeństwa, pochodzących z rodzin znajdujących się w trudnej sytuacji finansowej. Dokładna liczba dzieci zgłoszonych do udziału w akcji nie jest jeszcze znana, jednak szacuje się, że przekroczy 200. 

mat. prasowy

opr. os

fot. arch. nowytarg24.tv

0 0

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Jeszcze nikt nie komentował tego arytukłu.
Twój komentarz może być pierwszy!

Ostatnie nowości

© 2016 Nowotarska Telewizja Kablowa. ul. Józefczaka 1, 34-400 Nowy Targ
projekt i wykonanie: Scepter Agencja interaktywna
array(2) { [0]=> int(56) [1]=> int(68) }