Kamery live
prognoza pogody

“Pełna miska dla pieska ze schroniska” – akcja charytatywna przedszkolaków

19 października 2021 12:43

Na przełomie września i października w Przedszkolu nr 2 na Kowańcu odbyła się akcja charytatywna ” Pełna miska dla pieska ze schroniska”. Celem było zebranie karmy oraz misek dla piesków i wsparcie schroniska dla bezdomnych zwierząt w Nowym Targu. 

W ramach zakończenia akcji, grupa “Biedronek” wybrała się na wycieczkę do schroniska.

Dzieci miały możliwość zwiedzić schronisko i zobaczyć pieski, które czekają na adopcję. Dowiedziały się także, na czym polega praca w schronisku, poznały zasady adopcji piesków oraz sposoby niesienia im pomocy. Podczas spotkania z Celiną Pawluśkiewicz, przedszkolaki przekazały liczne dary i smakołyki dla zwierząt zebrane podczas akcji.

Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom i rodzicom, którzy zaangażowali się w to dzieło. Cieszymy się, że możemy wspólnie ukazywać dzieciom jaką wartością jest niesienie bezinteresownej pomocy innym i jak wielką radość sprawia nam wszystkim – mówią organizatorzy akcji z Przedszkolz nr 2 w Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 1 w Nowym Targu. 

źródło: UM Nowy Targ

os 19.10.2021
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również