Kamery live
prognoza pogody

Pełen sukcesów rok małych pływaków z “Delfina”

6 stycznia 2022 19:36

NOWY TARG. UKS Delfin Nowy Targ – zrzeszający małych pływaków z miasta, ale i z sąsiednich miejscowości, może zaliczyć miniony rok do bardzo udanych. Jego zawodnicy zdobyli łącznie 56 złotych medali, 80 srebrnych, 88 brązowych.

Pełen sukcesów rok małych pływaków z

Dlatego – po podsumowaniu tych sukcesów – tak zasłużone były prezenty, którymi obdarowywał pływackie nadzieje Mikołaj w asyście dwóch aniołków.

Zawodnicy z Delfina wzięli udział w 23 zawodach sportowych organizowanych na terenie województwa małopolskiego (m.in. Oświęcim, Zabierzów, Kraków, Wieliczka, Bochnia, Myślenice).

Szczególnym powodem do dumy jest fakt, że Szymon Tokarski na zawodach  Bijemy Rekordy pod patronatem Pawła Korzeniowskiego z okazji 75-lecia UKS Unii Oświęcim 18. grudnia uzyskał najlepszy czas w Polsce w konkurencji 50 m stylem dowolnym, w kategorii wiekowej 11 lat.

Zarząd UKS Delfin Nowy Targ życzy wszystkim Szczęśliwego Nowego Roku, wielu sukcesów, systematyczności w treningach oraz ducha drużyny i jedności. Serdeczne podziękowania kieruje do  Moniki i Krzysztofa Dziedziców, rodziców oraz trenerów.

(asz)

 

 

Anna Szopińska 06.01.2022
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również