Kamery live
prognoza pogody

Paweł Bargieł rezygnuje z członkostwa w zarządzie klubu KH Podhale

“Powodem mojej decyzji jest długotrwały brak porozumienia i partnerskiej współpracy z Prezesem MMKS Podhale Zdzisławem Z. oraz Panią Natalią Ch.” – taką przyczynę swojej rezygnacji  z członkostwa w zarządzie klubu KH Podhale podaje nowotarski przedsiębiorca Paweł Bargieł. W ślad za tym podąża decyzja o wycofaniu się należących do niego podmiotów gospodarczych – Fitness Factory i Baby Boo – z udzielania wsparcia finansowego dla nowotarskiego klubu. Baby Boo było do tej pory jednym z czterech sponsorów głównych KH Podhale. 

Paweł Bargieł rezygnuje z członkostwa w zarządzie klubu KH Podhale

Paweł Bargieł tłumaczy swoją decyzję w oświadczeniu opublikowanym na oficjalnej stronie KH Podhale. Oto jego treść:

“Szanowni Państwo, mając na uwadze zaistniałą sytuację w nowotarskim środowisku hokejowym podjąłem trudną osobiście decyzję o rezygnacji z funkcji członka zarządu KH Podhale. Jednocześnie należące do mnie podmioty gospodarcze wycofują się z udzielania wsparcia finansowego dla KH Podhale. Powodem mojej decyzji jest długotrwały brak porozumienia i partnerskiej współpracy z Prezesem MMKS Podhale Zdzisławem Z. oraz Panią Natalią Ch. 

Jednocześnie w tym miejscu chciałbym podziękować za współpracę i wspaniały czas zawodnikom, sponsorom a przede wszystkim kibicom KH Podhale. Okres mojego zaangażowania w działalność KH Podhale był dla mnie niezapomnianym czasem. Dlatego też z wielką przykrością jestem zmuszony podjąć tą trudną decyzję. Szczerze życzę działaczom i władzom miasta Nowy Targ godnego uczczenia przypadającej w tym roku wspaniałej rocznicy 90 lecia KH Podhale.

Paweł Bargieł”

To spory cios dla KH Podhale. Należąca do Pawła Bargieła firma Baby Boo była jednym z czterech sponsorów głównych, obok Miasta Nowy Targ, Grupy Wolski i firmy Byggallt.com. 

os 24.05.2022
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

2 komentarze
Wojciech SZ 11:06 25.05.2022

Odchodzą ostatni pasjonaci i przyjaciele I drużyny Podhala. Niestety, teraz już mnie będzie ich kim zastąpić. Oczywiście, zaraz usłyszymy bojowe zapewnienia "Dyzmy" Zaręby, że on poprowadzi spółkę i drużynę seniorską w Ekstralidze, ale nie bądzmy naiwni. To już koniec seniorskiego hokeja w dotychczasowej formule. Nowy Targ pójdzie w ślady Naprzodu, Polonii, Opola czy Krynicy. Naprzód i Polonia (duże miasta, wsparcie samorządu) próbują się cały czas podnieść, ale Krynica czy Opole to dramat. The End...Podhale i godne uczczenie 90 lat klubu.

Góral z Polski 22:08 24.05.2022

GRATULUJE Zaraba i Natalia. Przez takich ludzi jak Wy stadek Podhale jeszcze bardziej upada.

Zobacz również