Kamery live
prognoza pogody

Oświadczenie Dyrekcji Podhalańskiego Szpitala Specjalistycznego im. Jana Pawła II w Nowym Targu

Dyrekcja Podhalańskiego Szpitala Specjalistycznego  im. Jana Pawła II w Nowy Targu wydała oświadczenie w sprawie zwolnienia pracownicy szpitala w Nowym Targu. “Informujemy, że w każdym przypadku kierowania wypowiedzi wyczerpujących znamiona przestępstw: nawoływania do nienawiści, gróźb karalnych, znieważania i zniesławiania oraz naruszenia dóbr osobistych skierowane zostaną zawiadomienia do organów ścigania z wnioskiem o wszczęcie stosownych postępowań” – czytamy w piśmie. 

Oświadczenie Dyrekcji Podhalańskiego Szpitala Specjalistycznego im. Jana Pawła II w Nowym Targu

Pełna treść wydanego oświadczenia, opublikowana na oficjalnej stronie Podhalańskiego Szpitala Specjalistycznego w Nowym Targu:

“W związku z licznymi publikacjami dotyczącymi zwolnienia pracownicy PSzS w Nowym Targu Dyrekcja wskazuje, że podmiotem wyłącznie uprawnionym do uznania zasadności rozwiązania umowy o pracę jest sąd powszechny.

Dyrekcja Szpitala nie będzie publikować żadnych komentarzy, żadnych wyjaśnień ani odpowiedzi na kierowane zapytania w związku z dokonanym rozwiązaniem stosunku pracy. Media ani portale społecznościowe nie są miejscem, w którym taka dyskusja powinna się odbywać. Pracodawca i pracownik mają określone obowiązującymi przepisami prawa uprawnienia i obowiązki. Każda ze stron stosunku pracy jest uprawniona, aby z nich korzystać.

Dyrekcja Szpitala zastrzega sobie prawo do podjęcia dalszych działań, których celem będzie ochrona dóbr osobistych / wizerunku i dobrego imienia/ Podhalańskiego Szpitala Specjalistycznego im. Jana Pawła II w Nowym Targu oraz wskazanych z imienia i nazwiska osób zarządzających Szpitalem. Informujemy, że w każdym przypadku kierowania wypowiedzi wyczerpujących znamiona przestępstw: nawoływania do nienawiści, gróźb karalnych, znieważania i zniesławiania oraz naruszenia dóbr osobistych skierowane zostaną zawiadomienia do organów ścigania z wnioskiem o wszczęcie stosownych postępowań.

Dyrekcja Podhalańskiego Szpitala Specjalistycznego im. Jana Pawła II w Nowy Targu”

os 24.03.2020
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

6 komentarzy
kristobald 12:37 26.03.2020

Bezczelny tekst zadufanego w sobie pisowskiego aparatczyka. Właśnie media i portale społecznościowe służą do tego, aby dyskutować także o takich sprawach. Końcowy akapit jest oczywistą próbą zamknięcia ust krytykom. Szpital, drogi Panie nie jest Pana własnością, jak się Panu wydaje. Wynagrodzenie dostaje Pan od nas i właśnie między innymi poprzez media możemy ograniczać urzędniczą samowolę.

MN 22:54 24.03.2020

Ta...miałam do czynienia z tą Panią. Ona wszędzie widzi problem. Brak maseczek jest niestety ogólnoświatowy. Tak samo jest w Niemczech czy w Nowym Jorku. Także nic nowego Pani nie odkryła. A o niej już było kilka razy głośno na różnych portalach z różnych zupełnie powodów. Ja się cieszę, że ona już nie pracuje tam gdzie pracowała.

Krzysztof White 21:56 24.03.2020

Czemu nikt sie nie podpisal pod tym oswiadczeniem ???

Osław 19:58 24.03.2020

Górale brońcie swoją pielęgniarkę... dacie rady

Aneta 17:43 24.03.2020

Brawo super;)

Ajsi 17:42 24.03.2020

Czyli nauki Jana Pawła II dyrekcja ma w głębokim poważaniu. I po co nadawać placowkom takie imiona jeśli się nie szanuje tego co te osoby głosiły. A nie spotkałem się gdziekolwiek z czymś takim żeby Jan Paweł II polecał kierowanie spraw do Sądu bo ktoś się obraził. Oj dyrektorze dyrektorze.

Zobacz również