Kamery live
prognoza pogody

Ostrowsko. Zamówili alkohol, pobili taksówkarza i …ukradli tylko napój

18 stycznia 2018 07:02

Nowotarscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy po zamówieniu zakupów i dostarczeniu ich przez taksówkarza, uderzyli go i zabrali zamówiony towar.

Ostrowsko. Zamówili alkohol, pobili taksówkarza i ...ukradli tylko napój

Do zdarzenia doszło w nocy z 15 na 16 stycznia 2018 roku w Ostrowsku. Około godziny 23.30 do dyspozytora taksówek zadzwonił mężczyzna i zamówił butelkę wódki i napój. Zakupy miał dostarczyć taksówkarz. Pod wskazanym adresem czekało na niego dwóch mężczyzn, którzy podeszli do samochodu żeby odebrać zamówiony towar. Po otwarciu szyby przez taksówkarza jeden z mężczyzn uderzył go w twarz i zabrał reklamówkę leżącą na fotelu pasażera. W trakcie wyciągania reklamówki, butelka wódki wypadła na siedzenie, a sprawca zabrał jedynie litrową butelkę pepsi i uciekł. Przybyli na miejsce policjanci w trakcie penetracji terenu napotkali jednego z mężczyzn, którego rysopis odpowiadał podanemu przez taksówkarza. Okazał się nim 20 – letni mieszkaniec Ostrowska, który został osadzony w policyjnym areszcie. Drugiego ze sprawców, 28 – letniego mieszkańca również Ostrowska, zatrzymano w godzinach rannych 16 stycznia br.

Sprawcy zostali zatrzymani do dyspozycji prokuratury.

Za popełnione przestępstwo zatrzymanym grozi od 2 do 12 lat pozbawienia wolności.

os 18.01.2018
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również