Kamery live
prognoza pogody

Ostatni mecz sezonu i szansa na 18 w historii brąz „Szarotek” (relacja live – ppv)

4 kwietnia 2019 13:03

Dzisiaj o godzinie 18 rozpocznie się drugie w serii spotkanie hokeistów TatrySki Podhala nowy Targ z Tauronem GKS Katowice, którego stawką jest brązowy medal Mistrzostw Polski. Bez względu na wynik będzie to ostatni mecz ligowy w Nowym Targ w sezonie 2018/2019.

Ostatni mecz sezonu i szansa na 18 w historii brąz „Szarotek” (relacja live – ppv)

Przypomnijmy, że „Szarotki” wygrały rozegrany we wtorek w Katowicach pierwszy mecz. Jeżeli więc wygrają dzisiaj, będą mogły świętować zdobycie – po raz 18 w historii – brązowych medali Mistrzostw Polski. W przypadku zwycięstwa katowiczan, decydujący trzeci mecz rozegrany zostanie w sobotę ponownie w Katowicach.

Z dzisiejszego spotkania przeprowadzimy dla państwa bezpośrednią internetową relację LIVE w systemie PPV. Chcemy zaznaczyć, że po ostatnim niepowodzeniu w trakcie realizacji meczu półfinałowego numer 4  między zespołami Podhala a GKS Tychy, dołożyliśmy wszelkich starań by tego typu problemy nie miały już miejsca.

Aby oglądać dzisiejsze spotkanie trzeba zalogować się na stronie nowytarg24.tv/live i postępować zgodnie z regulaminem i instrukcją.

Maciej Zubek 04.04.2019
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również