Kamery live
prognoza pogody

OSP Nowy Targ Osobowością Ziem Górskich

5 czerwca 2017 10:00

W dniu 3 czerwca w Państwowej Szkole Muzycznej w Żywcu poznaliśmy laureatów konkursu „Osobowość Ziem Górskich". W kategorii „Organizacji Pozarządowej Ziem Górskich" tytuł został przyznany Ochotniczej Straży Pożarnej w Nowym Targu.

OSP Nowy Targ Osobowością Ziem Górskich

Ogłoszenie nominowanych i laureatów poprzedziło nadanie tytułu „Ambasadora Ziem Górskich”. Tytuł ten otrzymał utytułowany szybownik Sebastian Kawa. W kategorii „Organizacji Pozarządowej Ziem Górskich” tytuł został przyznany Ochotniczej Straży Pożarnej w Nowym Targu. Nagrodę w imieniu jednostki odebrał prezes Bogusław Giełczyński.

OSP Nowy Targ została zgłoszona do konkursu przez burmistrza Grzegorza Watychę, który również obecny był na uroczystej gali. Konkurs „Osobowość Ziem Górskich” to prestiżowy plebiscyt wyróżniający osoby, firmy i organizacje, które poprzez swoją działalność przyczyniają się do rozwoju ziem górskich.

Zaszczytne nominacje i wyróżnienia przyznawane są przez Koalicję Marek Ziem Górskich, łączącą firmy i samorządy z Beskidów i Tatr”. Uroczystą gale uświetnił występ Stana Borysa.

W kategorii “Średni Przedsiębiorca Ziem Górskich” nominowana była też firma Firma Handlowo – Produkcyjna Janas sp.j. z Nowego Targu.

mat.prasowe

NT24TV 05.06.2017
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również