Kamery live
prognoza pogody

Okradziono jednostkę OSP w Piekielniku

17 sierpnia 2022 15:08

Kolejna remiza z terenu powiatu nowotarskiego padła ofiarą włamania i kradzieży. W dniach 12-14 sierpnia nocą nieznany sprawca włamał się do remizy OSP KSRG w Piekielniku. Przypomnijmy, że pod koniec lipca br. ktoś włamał się do remizy OSP na Kowańcu. Również i w tym przypadku, druhowie proszą o pomoc świadków zdarzenia lub osoby dysponujące monitoringiem. 

Okradziono jednostkę OSP w Piekielniku

Komunikat z Facebooka OSP w Piekielniku:

“Ważna informacja i prośba o pomoc! Niestety, ale w nocy z 13 na 14 sierpnia lub z 12 na 13 sierpnia padliśmy ofiarą złodzieja! Doszło do kradzieży z włamaniem do budynku naszej jednostki OSP. Mamy prośbę do wszystkich, którzy widzieli coś podejrzanego lub dysponują monitoringiem w okolicy naszej jednostki o kontakt z nami lub bezpośrednio z komisariatem policji w Czarnym Dunajcu.

Policja zebrała ślady z miejsca włamania i prowadzi czynności zmierzające do ujęcia sprawcy lub sprawców. Apelujemy do wszystkich, którzy mają możliwość o przeglądnięcie Waszych rejestratorów. Mieszkańców z kolei prosimy o odpowiednie zabezpieczenie swojego mienia. Jak widać niestety nie możemy czuć się bezpiecznie.”

os 17.08.2022
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również