Kamery live
prognoza pogody

Ogrzewanie na os. Sikorskiego – z lekkim opóźnieniem

19 września 2017 11:32

W związku z prowadzonymi pracami przy wymianie sieci ciepłowniczej doprowadzającej energię cieplną do mieszkań, podawanie ciepła dla mieszkańców bloków nr  1, 3, 5, 7, 11, 13, 15, 17 będzie nieco opóźnione i rozpocznie w dniach 21-22.09.2017 roku, tj. po zakończeniu niezbędnych prób ciśnieniowych rurociągów ciepłowniczych.

Ogrzewanie na os. Sikorskiego - z lekkim opóźnieniem

– Bardzo serdecznie przepraszamy za powstałe problemy i niedogodności z tego powodu. – mówi prezes MPEC w Nowym Targu Grzegorz Ratter. – Opóźnienie zostało spowodowane głównie koniecznością zwiększenia zakresu modernizowanej sieci ciepłowniczej. Wykonywane prace są niezbędne ze względu na zwiększenie pewności dostaw ciepła w okresie zimowym. Dodatkowo jest wykonywany nowy rurociąg ciepłowniczy w kierunku oś. Równi Szaflarskiej.

Z tym ostatnim faktem wiąże się pozytywna wiadomość dla klientów MPEC. 

– Podłączenie nowych odbiorców ciepła już w rozpoczynającym się sezonie ciepłowniczym pozwoli na zmniejszenie oferowanych przez MPEC cen ciepła dla Państwa. – zapowiada prezes Ratter. 

NT24TV 19.09.2017
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również