Kamery live
prognoza pogody

Ogólnopolski zlot samochodów marki Corvette. W sobotę przejadą przez Nowy Targ

29 września 2022 21:55

W najbliższy weekend na Podhalu odbędzie się ogólnopolski zlot miłośników samochodów marki Corvette. Dla miłośników motoryzacji jest to wyjątkowa okazja, by obejrzeć pojazdy nie tylko z zewnątrz, ale i w środku. W sobotę o godzinie 14:30 zaplanowano przejazd przez Nowy Targ i postój na płycie rynku. 

 
 
Ogólnopolski zlot samochodów marki Corvette. W sobotę przejadą przez Nowy Targ

Przejazd pojazdów przez różne miejscowości naszego regionu zaplanowano na sobotę, 1 października. Około godziny 10:00 uczestnicy zlotu wyruszą z Czorsztyna w trasę objazdową przez Niedzicę, Łapsze Niżne w stronę Bukowiny Tatrzańskiej aż do Witowa i Chochołowa, skąd po południu wyjadą w stronę Nowego Targu. Na płycie rynku samochody mają pojawić się ok. 14:30.

Około godziny 15:45 podczas powrotu do miejscowości Czorsztyn przez Falsztyn, Frydman i Niedzicę-Zamek, na parkingu ZEW Niedzica pod zaporą przy zjeździe z ronda w Niedzicy na ul. Widokową odbędzie się kolejny 30-minutowy postój, podczas którego pasjonaci motoryzacji będą mogli swobodnie obejrzeć pojazdy marki Corvette. Po powrocie do bazy w gminie Czorsztyn, pod hotelem ECO Active Resort Pieniny odbędą się loty widokowe helikopterem.

fot. Facebook – Ogólnopolski Zlot Corvette

źródło: Gmina Łapsze Niżne/organizator

os 29.09.2022
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również