Kamery live
prognoza pogody

Oficjalnie: Janusz Niedźwiedź nie jest już trenerem Podhala

19 czerwca 2018 13:53
Potwierdziły się, informacje o tym, że w sezonie 2018/2019 trenerem piłkarzy Podhala Nowy Targ nie będzie już Janusz Niedźwiedź. 36- letni szkoleniowiec dzisiaj został przedstawiony jako nowy trener ligowego rywala nowotarżan Stali Rzeszów.
Oficjalnie: Janusz Niedźwiedź nie jest już trenerem Podhala

Niedźwiedź, który funkcję trenera Podhala przejął w trakcie rundy jesiennej minionego sezonu, chciał zostać w Nowym Targu, ale różnice między nim, a działaczami z Nowego Targu w kwestii budowy i celów o jakie w nowym sezonie miało by grać Podhale, były tak duże, że nie osiągnięto porozumienia.

Nie chcę stać w miejscu. Nie po to w siebie inwestowałem. Chcę się rozwijać jako trener – mówił podczas konferencji prasowej po ostatnim meczu sezonu 2017/2018 były już opiekun nowotarżan.

Na ten moment nie wiadomo kto będzie nowym szkoleniowcem zespołu z Nowego Targu. W finale Pucharu Podhala zaplanowanym na 30 czerwca zespół ma prowadzić dotychczasowy II trener Marcin Zubek.

Nie wykluczone, że już wtedy będzie znane nazwisko nowego szkoleniowca, zwłaszcza, że 2 lipca drużyna wznawia przygotowania i wtedy już tę sprawę chcielibyśmy mieć zamkniętą – wyjaśnia Andrzej Podgórski z zarządu NKP Podhale, który rzecz jasna nie wyjawił, kto jest na liście kandydatów do objęcia posady pierwszego szkoleniowca. Wydaje się, że jednym z nich jest doświadczony Marek Motyka (były trener m.in. Hutnika Kraków, Wisły Kraków, Szczakowianki Jaworzno, Polonii Bytom, Jagielonii Białystok, Górnika Zabrze, Korony Kielce, Garbarni Kraków), który z wysokości trybun i w towarzystwie Podgórskiego oglądał ostatni ligowy występ Podhala z Resovią Rzeszów: Nie potwierdzam, nie zaprzeczam – krótko skwitował Podgórski.

Maciej Zubek 19.06.2018
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również