Kamery live
prognoza pogody

Oficjalne aftermovie – Mistrzostwa Świata FIM SuperEnduro w Krakowie

16 grudnia 2022 08:06
Wyciszenie Włącz dźwięk

Wypełniona po brzegi TAURON Arena Kraków, hipnotyzująca ceremonia otwarcia, hektolitry adrenaliny, ryk silników najlepszych zawodników świata i napięcie towarzyszące nam od pierwszego startu do ostatniego kółka…Emocje po pierwszej rundzie Mistrzostw Świata FIM SuperEnduro 2022/2023 z pewnością jeszcze długo nie opadną!

Już po raz piąty w historii stolica Małopolski gościła inauguracyjną rundę halowych, motocyklowych Mistrzostw Świata. Zwycięzcą trzech pierwszych edycji, a tym samym zdobywcą krakowskiego hat-tricku jest legendarny, sześciokrotny Mistrz Świata – Tadeusz Błażusiak. Passa Polaka została jednak przerwana w sezonie 2020/2021, gdy po raz pierwszy na najwyższym stopniu w Krakowie stanął Billy Bolt. Utalentowany Brytyjczyk poszedł za ciosem i również w tym roku okazał się najszybszym z zawodników, wygrywając zarówno wyścig SuperPole jak i wszystkie z trzech finałów klasy Prestige. Tak emocjonujące wydarzenie warto przeżyć jeszcze raz! Wszystkich miłośników tej wymagającej i widowiskowej dyscypliny zapraszamy do obejrzenia naszego oficjalnego podsumowania z pierwszej rundy Mistrzostw Świata FIM SuperEnduro – Kraków, przeżyjmy to jeszcze raz!

mat. nadesłane

os 16.12.2022
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również