Kamery live
prognoza pogody

Ofiara śmiertelna pożaru w Maruszynie

25 listopada 2022 15:39

Policjanci nowotarskiej komendy wyjaśniają okoliczności pożaru domu jednorodzinnego w Maruszynie. Z płonącego budynku strażacy wynieśli nieprzytomną 57-letnią kobietę, która pomimo udzielanej pomocy zmarła w szpitalu.

Ofiara śmiertelna pożaru w Maruszynie

Wczoraj ( 24 listopada) około godziny 16 w miejscowości Maruszyna wybuchł pożar domu jednorodzinnego. W chwili pojawienia się ognia w środku budynku spały dwie osoby, 51-letni mężczyzna oraz 57-letnia kobieta. Po przebudzeniu mężczyzna próbował gasić pożar i ratować swoją partnerkę, jednak z uwagi na ogień i ogromne zadymienie było to bardzo utrudnione. 51-latek zdążył wyskoczyć przez okno i wezwał pomoc. Na miejsce pożaru przyjechały jednostki straży pożarnej. Strażacy natychmiast przystąpili do akcji gaśniczej, weszli do środka domu skąd wynieśli nieprzytomną 57-letnią kobietę. Natychmiast podjęto akcję ratunkową, poszkodowana została przewieziona do szpitala, gdzie pomimo udzielanej pomocy zmarła.

Na miejscu z udziałem prokuratora, policjantów z grupy dochodzeniowo-śledczej oraz technika kryminalistyki przeprowadzono czynności procesowe. Wykonano oględziny miejsca zdarzenia, zabezpieczono ślady, sporządzono dokumentację fotograficzną. Na miejscu pożaru obecny był również biegły z zakresu pożarnictwa. Jak ustalono podczas oględzin, pożar wybuchł w środku budynku w jednym z pokoi. W sprawie zostało wszczęte śledztwo, które wyjaśni dokładne przyczyny oraz okoliczności tej tragedii.

KPP Nowy Targ

os 25.11.2022
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również