Kamery live
prognoza pogody

Odblaski dla rabczańskich policjantów

1 kwietnia 2021 10:45

Wójt Gminy Spytkowice Ryszard Papanek osobiście przekazał na ręce Komendanta Komisariatu Policji w Rabce-Zdroju podkomisarza Marcina Grzymka sześćset elementów odblaskowych. Odblaski zostaną przekazane przez dzielnicowych uczniom z terenu gminy Spytkowice podczas spotkań profilaktycznych w szkołach.

Odblaski dla rabczańskich policjantów

Podczas spotkań z uczniami mundurowi rozmawiają o podstawowych zasadach bezpieczeństwa. Policjanci omawiają zasady poruszania się po drogach, znaczenie i zasadność noszenia elementów odblaskowych. Uświadamiają najmłodszych, jak duże znaczenie ma jeden mały odblask na nasze bezpieczeństwo.

Sześćset elementów odblaskowych Wójt przekazał na ręce komendanta w piątek tj. 26 marca br. Panu Wójtowi serdecznie dziękujemy za wsparcie i przekazane odblaski. Obecnie nauka odbywa się w systemie zdalnym z uwagi na obecną sytuację epidemiologiczną w kraju. Kiedy uczniowie wrócą do szkół, odblaski zostaną wręczone dzieciom podczas spotkań, a wykorzystane i używane w prawidłowy sposób na pewno wpłyną na poprawę bezpieczeństwa pieszych w ruchu drogowym.

/źródło: KPP Nowy Targ/

redakcja 01.04.2021
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również