Kamery live
prognoza pogody

Od początku wakacji – aż dwie ofiary śmiertelne na drogach powiatu nowotarskiego

2 lipca 2019 16:11

To będzie już drugi czarny punkt na mapie wypadków drogowych ze skutkiem śmiertelnym publikowanej przez Policję na terenie naszego powiatu od początku wakacji. Pierwszy wypadek wydarzył się w środę 26 czerwca br. w Nowym Targu na ul. Kościuszki. Kierujący mazdą podczas cofania potrącił 90-letnią kobietę, której pomimo udzielanej pomocy nie udało się uratować. Wczoraj tj. 1 lipca br. około godziny 21.00 w Ludźmierzu na ulicy Nowotarskiej,  29-letnia kierująca fiatem na zakręcie straciła panowanie nad pojazdem, uderzyła w betonowy słup i ogrodzenie posesji.

Od początku wakacji - aż dwie ofiary śmiertelne na drogach powiatu nowotarskiego

Kobieta była zakleszczona w samochodzie, w jej wydostaniu niezbędna była pomoc strażaków. 29-latka została przewieziona do szpitala, gdzie pomimo wysiłków lekarzy zmarła.  Mężczyźnie, który jechał z kobietą nic poważnego się nie stało. Dokładne przyczyny, przebieg i okoliczności tych zdarzeń wyjaśnią prowadzone przez nowotarską komendę postępowania.

-Apelujemy do kierowców o rozwagę i ostrożność na drodze. Sprawmy, aby tych czarnych punktów na mapie wypadków drogowych ze skutkiem śmiertelnych nie przybywało – apeluje Dorota Garbacz z nowotarskiej policji.

Mapa wypadków: http://www.policja.pl/pol/mapa-wypadkow-drogowych/527,Mapa-wypadkow-drogowych-ze-skutkiem-smiertelnym-WAKACJE-2019.html Pod każdym czarnym punktem kryje się ludzki dramat!

źródło: KPP Nowy Targ

/os

 

os 02.07.2019
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również