Kamery live
prognoza pogody

Od dziś – utrudnienia na Ludźmierskiej (zdjęcia i film z lotu ptaka)

1 czerwca 2020 15:27
Wyciszenie Włącz dźwięk

Od dziś – spore utrudnienia na ul. Ludźmierskiej. Tymczasowy bypass zapewnia co prawda płynność ruchu, jednak nie chroni przed tworzeniem się zatorów. Choć droga i bez tego słynie jako jedna z najbardziej zakorkowanych w powiecie, obecna sytuacja wymaga od kierowców uzbrojenia się w jeszcze większą cierpliwość. 

Realizowane przez PKP PLK prace budowlane mają docelowo poprawić płynność przejazdu przez tory, a tym samym – wpłynąć korzystnie na usprawnienie ruchu zarówno kolejowego jak i samochodowego. Na ten moment trzeba będzie poczekać jednak blisko miesiąc – do 25 czerwca. 

❗️uwaga kierowcy❗️Przed momentem zamknięty został przejazd kolejowy na ulicy Ludźmierskiej ⛔️ na czas remontu 🏗 będziecie mogli skorzystać ze specjalnego bypass-u 🔁 niestety od razu zaczęły się tworzyć spore korki 🚗🚚🚙 utrudnienia potrwają do 25 czerwca br.

Opublikowany przez nowytarg24.tv Poniedziałek, 1 czerwca 2020

Wyznaczenie tymczasowego objazdu to efekt apelu i działań ze strony władz miasta i PZD- pierwotnie firmy miały w planie całkowicie wyłączyć Ludźmierską z ruchu na okres 3 tygodni. 

/os

fot. pk

os 01.06.2020
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również