Kamery live
prognoza pogody

Od Bałtyku do Tatr – Natalia Kotkowska i Artur Modzelewski już na Podhalu !

14 sierpnia 2016 10:08

12 sierpnia 2016 roku, godzina 15:20. Do Myślenic pozostało 12 kilometrów, a do Zakopanego 83 kilometry. Wcześniej był krótki postój w Krakowie, gdzie Natalia i Artur zostawili u przyjaciół najcięższe elementy swojego ekwipunku i wyruszyli w dalszą drogę. Jeśli nic nie stanie na przeszkodzie - dziś zawitają do Nowego Targu, zaś w poniedziałek będą już w Zakopanem.

Od Bałtyku do Tatr - Natalia Kotkowska i Artur Modzelewski już na Podhalu !

   Podróż do Krakowa była z górki w dosłownym tego słowa znaczeniu – mówi Natalia Kotkowska. Tu pobiliśmy nasz rekord. Zrobiliśmy w pewnym momencie 7 km/h. Niedziela to dzień, kiedy Natalia i Artur chcą dotrzeć do Nowego Targu. Poniedziałek to czas na dojście do Zakopanego. We wtorek czeka ich ostatni etap tej odważnej wędrówki, czyli Giewont. Natalia i Artur planują wyjść o świcie, by dotrzeć na szczyt jak najwcześniej i tym samym, z samego szczytu Giewontu ogłosić wielki sukces wyprawy zapoczątkowanej 25 lipca na gdańskim molo w Brzeźnie.

   Kiedy rozmawialiśmy z Natalią przez telefon – zakładała, że do celu dotrą za tydzień. Udało im się skrócić ten czas, co dobrze świadczy o ich kondycji. Jutro nasza ekipa wyjdzie na powitanie Natalii i Artura, oraz będzie im towarzyszyła w tych ostatnich kilometrach wyprawy w drodze na Giewont.

tekst MSX

fot. Natalia Kotkowska

NT24TV 14.08.2016
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również