Kamery live
prognoza pogody

Ocieplanie wizerunku KH PODHALE – spółka Kelvin nowym partnerem

NOWY TARG. Klub Hokejowy PODHALE  korzysta z dobrej passy w pozyskiwaniu partnerów. Dziś w sali konferencyjnej na lodowisku partnerską umowę podpisała z nim bielska firma Kelvin Sp. z o.o., znana w branży systemów ciepłowniczych.

Ocieplanie wizerunku KH PODHALE - spółka Kelvin nowym partnerem

Formalnościom uczynili zadość prezesi Klubu – Mateusz Gacek i Krzysztof Wajsak oraz prezesi spółki – Jerzy Kasza i Jerzy Zielasko. Asystował im przy tym burmistrz Grzegorz Watycha.

Na sportowej niwie partner Klubu Hokejowego wspiera już drużynę siatkarek z Bielskiego Klubu Sportowego STAL, a teraz w nowotarskiej Hali Lodowej instaluje i zabudowuje agregat kogeneracyjny do zasilania miasta ciepłem z OZE, realizując inwestycję MPEC-u. Ocieplanie wizerunku Klubu można więc rozumieć bardzo dosłownie.

– Jest to dla nas świetna sprawa, że możemy dołączyć do grona partnerów Klubu – mówił prezes Firmy Kelvin Jerzy Kasza. – Widzimy, że Klub rośnie, zresztą hokej w Polsce też rośnie. Pamiętam ten sport jeszcze z dawnych czasów – to była potęga i myślę, że tą potęgą znowu będzie. Trzymamy kciuki i jesteśmy w Klubie.

– Warto w nowotarski hokej zainwestować, a sama inwestycja przyczyni się do tego, że koszty energii na obiekcie będą mniejsze – upewniał nowych partnerów Klubu burmistrz Grzegorz Watycha. – Miasto więc też odniesie korzyść z zadania, które tak doświadczona i profesjonalna firma realizuje. Wcześniej współpracowaliśmy przy projektowaniu magistrali ciepłowniczej. Zaangażowanie firmy Kelvin  w poprawę jakości i standardu życia w Nowym Targu i w regionie jest bardzo duże.  Na terenie Szaflar firma też projektowała pewne obszary do uciepłownienia ze źródeł geotermalnych. A Zarządowi Klubu życzę, żeby jego działalność jeszcze bardziej wzmacniać i budować podstawy nawiązania do tych najlepszych tradycji nowotarskiego hokeja.

Umowa została podpisana do końca sezonu, oczywiście z widokami na kontynuację.

(asz)

 

 

 

Anna Szopińska 06.02.2024
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

1 komentarz
Kewin 23:09 06.02.2024

Brawa dla Natalii, to jej dzieło ta umowa o czym pewnie nie powie

Zobacz również