Kamery live
prognoza pogody

Obywatel Ukrainy poszukiwany dwoma listami gończymi – zatrzymany na Podhalu

1 czerwca 2021 18:39

Tylko w miniony weekend, tatrzańscy policjanci zatrzymali sześć poszukiwanych osób. Jest to efekt podejmowanych przez policjantów czynności służbowych jak również reakcji na ujawniane wykroczenia.

Obywatel Ukrainy poszukiwany dwoma listami gończymi - zatrzymany na Podhalu
 
Tatrzańscy policjanci na bieżąco prowadzą działania mające na celu identyfikację i ujawnianie poszukiwanych osób. Tak też było w niedzielę 30 maja, kiedy to zakopiańscy kryminalni na osiedlu Krajowe w Białym Dunajcu ujęli poszukiwanego dwoma listami gończymi młodego obywatela Ukrainy. 25-latka poszukiwali policjanci z Hrubieszowa za przestępstwa karno-skarbowe.
 
Kolejni poszukiwani ujęci w weekend przez kryminalnych to 55-latek z Zakopanego do odbycia kary 6 miesięcy więzienia, 52-latek z Zakopanego ujęty w Witowie celem odbycia kary zastępczej 120 dni oraz 42-latek z Zakopanego, którego miejsce pobytu nie było znane.
 
Były też zaginięcia. 27 maja rodzice 13-latki z Zębu zgłosili jej zaginięcie po tym jak ich córka nie wróciła na noc do domu. Rozpoczęły się poszukiwania nastolatki przy użyciu psa tropiącego i wielu funkcjonariuszy. Ostatecznie dziewczyna została odnaleziona wieczorem w miejscowości Bańska Wyżna cała i zdrowa. Została przekazana rodzicom.
 
Policjanci poszukiwali również 62-letniego mieszkańca Zakopanego, który nic nie mówiąc domownikom wyszedł z domu i ślad po nim zaginął. Poszukiwany został odnaleziony na Krupówkach w niedzielę wieczorem.
 
źródło: KPP Zakopane
os 01.06.2021
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również