nowytarg24.TVPORTAL INFORMACYJNY NOWOTARSKIEJ TELEWIZJI KABLOWEJ
Pogoda
Stan powietrza
Kurs walut
Kamery online
reklama

O mało co nie padli ofiarą oszustów, teraz dziękują policjantom

Nie cichnie sprawa wczorajszych – na szczęście nieudanych – prób wyłudzenia pieniędzy metodą „na wnuczka” do jakich doszło na Orawie. Mieszkańcy w liście przesłanym do redakcji chwalą funkcjonariuszy za szybką reakcję i podkreślają, że bez nich straciliby oszczędności życia na zawsze.

 
„Serdeczne i ogromne podziękowanie dla Policji w Jabłonce za szybką, sprawną a przede wszystkim efektywną akcję w dniu 6 listopada 2019 r. Ofiarami podłych oszustów „metody na wnuczka” padli moi Dziadkowie, mieszkańcy Orawki. Dzięki natychmiastowej reakcji Policji w Jabłonce Dziadkowie odzyskali wyłudzone pieniądze oraz kosztowności. Jeszcze raz ogromne podziękowania !!!”
 
Tylko na terenie Piekielnika oraz Zubrzycy Górnej policjanci otrzymali wczoraj aż 8 zgłoszeń w sprawie próby wyłudzenia oszczędności życia tzw. metodą „na wnuczka”. O sprawie informowaliśmy tutaj: https://nowytarg24.tv/metoda-na-wnuczka-policja-zasypana-zgloszeniami/
 
Tymczasem policjanci przypominają, aby telefonicznie nie przekazywać żadnych informacji o posiadanych oszczędnościach i kontach bankowych.
 
/ps/
 
3 0

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Jeszcze nikt nie komentował tego arytukłu.
Twój komentarz może być pierwszy!

© 2016 Nowotarska Telewizja Kablowa. ul. Józefczaka 1, 34-400 Nowy Targ
projekt i wykonanie: Scepter Agencja interaktywna
array(2) { [0]=> int(56) [1]=> int(68) }