Kamery live
prognoza pogody

O funkcjonowaniu poradni specjalistycznych – będziemy rozmawiać z dyrekcją Szpitala. Zgłaszajcie problemy!

POWIAT NOWOTARSKI. Po wcześniejszych informacjach o uruchamianiu poradni specjalistycznych w Podhalańskim Szpitalu i sygnałach, które obieraliśmy w sprawie ich funkcjonowania, zapraszamy naszych Czytelników do zgłaszania problemów, jakie wynikają w kontakcie z miejscową specjalistyką.

O funkcjonowaniu poradni specjalistycznych – będziemy rozmawiać z dyrekcją Szpitala. Zgłaszajcie problemy!

Podczas umówionej na poniedziałek rano rozmowy będzie okazja, by zgłosić te kłopoty – może podpowiedzi, uzyskać informacje ze strony Szpitala i przekazać je Państwu w materiale filmowym.

Liczymy na Państwa opinie i sugestie – w formie komentarza pod tym tekstem lub korespondencji przesłanej na adres naszej redakcji: [email protected]

Czekamy do godz. 7.00 rano w poniedziałek.

(asz)

 

 

 

Anna Szopińska 24.05.2020
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

1 komentarz
Piotr 15:26 24.05.2020

Byłem do kontroli u ortopedy po urwaniu końcówek palców przez kosiarkę Pan doktor przemęczony nic nie doradził powiedział tylko w razie jakby się coś działo to żebym poszedł do rodzinnego po tygodniu szwy wyciągała Pani pielęgniarka która zapomniała zdezynfekować Pan doktor tylko ścisnął mi palca żeby zobaczyć czy nie ropieje nie powiedział żeby zmieniać opatrunki resztę prywatnie załatwiłem z takim zaangażowaniem nie ma sensu nawet się umawiać do poradni .

Zobacz również