nowytarg24.TVPORTAL INFORMACYJNY NOWOTARSKIEJ TELEWIZJI KABLOWEJ
Pogoda
Stan powietrza
Kurs walut
Kamery online
reklama

O dwóch takich co chcieli kraść

Chcieli ukraść bluzy sportowe o łącznej wartości tysiąca złotych. W całym ich misternym planie zabrakło logiki, bo zerwane klipsy magnetyczne włożyli do… kieszeni.

W piątek po godzinie 17.30 nowotarscy funkcjonariusze zostali wezwani do kradzieży w sklepie sportowym w Nowym Targu.  Na miejscu zastali dwóch 20-latków z Nowego Targu i Rabki-Zdroju oraz 16-latka z gminy Nowy Targ, pracownicę sklepu i ochroniarza.

Jak się okazało cała trójka weszła razem do sklepu sportowego. 20-latkowie w przymierzalni zerwali klipsy magnetyczne z kilku bluz sportowych,  część z nich założyli na siebie, a resztę schowali pod kurtkę. Niewiele myśląc zerwane klipsy magnetyczne schowali do …. kieszeni, więc kiedy przechodzili przez bramki zabezpieczające włączył się alarm.  Łączna wartość skradzionych ubrań to ponad 1000 złotych.

Obaj 20-lakowie zostali zatrzymani w nowotarskiej komendzie, gdzie usłyszeli zarzut kradzieży tj. o czyn z art. 278§1 k.k.,  za co grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.  16-latek z uwagi na wiek został przekazany opiekunowi, a jego sprawą zajmie się sąd rodzinny.

 

/KPP Nowy Targ/

 

1 0

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Jeszcze nikt nie komentował tego arytukłu.
Twój komentarz może być pierwszy!

Ostatnie nowości

© 2016 Nowotarska Telewizja Kablowa. ul. Józefczaka 1, 34-400 Nowy Targ
projekt i wykonanie: Scepter Agencja interaktywna