Kamery live
prognoza pogody

Nowy Targ z dodatkowymi środkami na remont Miejskiej Hali Lodowej

29 marca 2023 16:30

Sejmik Województwa Małopolskiego podjął uchwałę o udzieleniu Gminie Miasto Nowy Targ dodatkowej pomocy finansowej w wysokości 275 tys. zł na remont Miejskiej Hali Lodowej w Nowym Targu, w związku z organizacją III Igrzysk Europejskich. Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji chce przeznaczyć te pieniądze m.in. na poprawę stanu elewacji obiektu. Wsparcie finansowe udzielone miastu przez samorząd wojewódzki na przygotowanie obiektu do igrzysk przekroczyło tym samym 3 mln zł.

Nowy Targ z dodatkowymi środkami na remont Miejskiej Hali Lodowej

W Miejskiej Hali Lodowej trwa obecnie remont m.in. ośmiu szatni, małej sali gimnastycznej oraz holu budynku administracyjnego. Zaplanowano ponadto malowanie części ścian na hali lodowej, remont części wodociągowej i rozdzielni prądu, a także modernizację nagłośnienia. Podpisano również umowę na dostawę podłogi sportowej na taflę, co pozwoli na prowadzenie na niej zajęć sportowych również w okresie letnim. 

Poniżej – materiał filmowy na ten temat. 

Miejska Hala Lodowa przechodzi dużą metamorfozę

Fot. UM Nowy Targ

os 29.03.2023
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również