Kamery live
prognoza pogody

Nowy Targ – ponownie z Targami Bożonarodzeniowymi i mobilnym lodowiskiem!

24 listopada 2021 14:01

Po roku przerwy spowodowanej pandemią, Nowy Targ powraca do tradycji organizacji Targów Bożonarodzeniowych i mobilnego lodowiska na płycie rynku. To świetna wiadomość dla amatorów jazdy na łyżwach, ale też wszystkich, którzy kochają przedświąteczny klimat w centrum miasta – z lampkami, wielobarwnymi dekoracjami, muzyką i atrakcjami dla najmłodszych. Targi odbędą się w terminie 15-23 grudnia. 

Nowy Targ - ponownie z Targami Bożonarodzeniowymi i mobilnym lodowiskiem!

Do końca listopada trwa przyjmowanie zgłoszeń wystawców chętnych do wzięcia udziału w Targach Bożonarodzeniowych. Karta zgłoszenia oraz regulamin znajdują się na stronie nowotarskiego magistratu.  Choć zgłoszenia przyjmowane są od dziś, już wiadomo, że chętnych nie brakuje. 

Świątecznemu jarmarkowi na płycie rynku będą towarzyszyły dodatkowe atrakcje dla dzieci, jak miało to miejsce podczas poprzednich edycji wydarzenia, jednak szczegóły są wciąż  na etapie uzgodnień. Otwarcie Targów zaplanowano na środę, 15 grudnia, wtedy też nastąpi oficjalna inauguracja plenerowego lodowiska, która na rynku powinno pojawić się już jednak trzy dni wcześniej, 12 grudnia. Lodowisko wraz z wypożyczalnią łyżew będzie funkcjonowało łącznie przez blisko 3 miesiące – do 4 marca 2022 roku. Nie wybrano jeszcze wykonawcy tej usługi – oferty będą przyjmowane do jutra. 

 

 

os 24.11.2021
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również