Kamery live
prognoza pogody

Nowy Targ – miasto wysokich lotów (MPD 25) – regionalne zadanie w Budżecie Obywatelskim Województwa Małopolskiego

31 maja 2024 12:37

NOWY TARG. Nowy Targ – miasto wysokich lotów (MPD 25) to jedno z najciekawszych zadań, na które można oddać swój głos w ramach 7. edycji  Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. Głosowanie trwa do 14 czerwca br., zatem czasu zostało już niewiele.

 

Nowy Targ – miasto wysokich lotów (MPD 25) – regionalne zadanie w Budżecie Obywatelskim Województwa Małopolskiego

Celem zgłoszonego przez inicjatora zadania jest zwiększenie atrakcyjności oferty turystycznej regionu poprzez popularyzację lotnictwa sportowego oraz modelarstwa lotniczego.

Zadanie organizowane będzie na jednym z najpiękniejszych lotnisk w Polsce, z Tatrami w tle – czyli lotnisku miejskim w Nowym Targu. Ideą wnioskodawcy jest, aby mieszkańcy i wypoczywający w regionie Małopolski Południowej mieli możliwość skorzystania z atrakcji, które oferuje nowotarskie lotnisko.

W tym projekcie chodzi o:

  • popularyzację lotnictwa sportowego i modelarstwa lotniczego
  • zwiększenie atrakcyjności Nowotarskiego Pikniku Lotniczego poprzez organizację prezentacji znanych pilotów, a także widowiskowe pokazy w locie śmigłowców, samolotów i szybowców.

Warto zagłosować na Nowy Targ – miasto wysokich lotów, posiadające najpiękniejsze lotnisko w Polsce. 

Instrukcja głosowanie on-line: 

www.bo.malopolska.pl -> zakładka „Głosowanie” -> wybrane zadanie regionalne – Region Małopolska Południa – powiat nowotarski -> wybieramy zadanie MPD 25 – Nowy Targ – miasto wysokich lotów 

——->Nowy Targ – miasto wysokich lotów (MPD 25)

 

Anna Szopińska 31.05.2024
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również