Kamery live
prognoza pogody

Nowy respirator dla ratowników medycznych

27 czerwca 2020 11:53

50 tysięcy złotych udało się zebrać w wyniku przeprowadzonej zbiórki na zakup sprzętu medycznego. Aparatura trafi do bazy ratownictwa medycznego we Wróblówce.

Nowy respirator dla ratowników medycznych

Fot. Podhalański Szpital Specjalistyczny w Nowym Targu

 

Zebrane środki pozwoliły na zakup respiratora oraz specjalistycznego sprzętu medycznego, a mianowicie zestawu do wkłuć doszpikowych i pompy infuzyjnej.

 

 – Dzięki zbiórce „Respirator dla Podhalańskich Zespołów Ratownictwa Medycznego”, zainicjowanej przez Naszych Ratowników Medycznych Adama Chramca, Michała Ścisłowicza i Bożenę Kułach udało się zebrać ponad 50 tys. złotych – informuje Podhalański Szpital Specjalistyczny w Nowym Targu. 

 

Aparatura służyć będzie w bazie ratownictwa medycznego we Wróblówce.

 

 – Dziękujemy i cieszymy się, że wśród naszych Pracowników są Osoby, które bez względu na wszystko Niosą Iskrę Dobroci. Podziękowania kierujemy również do wszystkich osób, które przekazywaniem datków zechciały wesprzeć tą szlachetną akcję – komentują w mediach społecznościowych władze szpitala.

Piotr Starmach 27.06.2020
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również