Kamery live
prognoza pogody

Nowy radny – już zaprzysiężony

22 czerwca 2020 14:29

XX Sesja Rady Miasta rozpoczęła się od uczczenia minutą ciszy pamięci zmarłych w ostatnim czasie samorządowców – śp. Marka Fryźlewicza oraz śp. Wiktora Sowy. Potem nastąpiło zaprzysiężenie nowego członka Rady. 

Nowy radny - już zaprzysiężony

To już trzecie zaprzysiężenie na radnego w karierze Włodzimierza Zapiórkowskiego. Przypomnijmy, że wcześniej był w Radzie Miasta Nowy Targ przez dwie kolejne kadencje w latach 2010-2018. Dziesięć lat temu wszedł do Rady jako jeden z kandydatów KW Platformy Obywatelskiej, w 2014 – z listy komitetu obecnego burmistrza Grzegorza Watychy.

W ostatnich wyborach samorządowych startował jako kandydat Nowotarskiej Wspólnoty Samorządowej, której liderem był Marek Fryźlewicz. Włodzimierz Zapiórkowski zdobył 64 głosy w okręgu nr 2, co nie zapewniło mu wejścia do Rady, jednak  w zaistniałych okolicznościach, ten wynik dał mu pierwszeństwo objęcia mandatu w Radzie. 

os 22.06.2020
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również