Kamery live
prognoza pogody

Nowy projekt dla organizacji pozarządowych

23 czerwca 2016 10:10

Rozwój małopolskich organizacji pozarządowych, a zwłaszcza rozwój kompetencji menadżerskich liderów NGOsów, poprawa procesu zarządzania i finansowania, zacieśnienie współpracy pomiędzy małopolskimi organizacjami czy wspólne działanie na rzecz społeczności lokalnych - to główne cele projektu „Małopolskie NGO – rozwój i współpraca”.

Nowy projekt dla organizacji pozarządowych

   To pierwszy projekt Federacji Małopolska Pozarządowa oferujący szereg działań rozwojowych i sieciujących. Jest to również okazja do realizacji własnego mini-projektu, który zostanie sfinansowany ze środków programu. Podczas wewnętrznego konkursu rozdysponowane zostaną cztery mini-granty, każdy w wysokości 4 tys. zł Projekt realizowany będzie w okresie lipiec-grudzień 2016 roku.

   Do udziału w projekcie organizatorzy zapraszają organizacje pozarządowe, zarejestrowane i działające w Małopolsce. Oferta adresowana jest w pierwszej kolejności do członków Federacji Małopolska Pozarządowa. Wszystkich zainteresowanych udziałem w projekcie Federacja zachęca  do wypełnienia i przesłania formularza zgłoszeniowego na adres: [email protected] do 30 czerwca 2016 r.

Więcej informacji w zaproszeniu,  na stronie: www.malopolskiengo.pl oraz regulaminie.

oprac. MSX

fot. nowotarski.pl

NT24TV 23.06.2016
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również