Kamery live
prognoza pogody

Nowy Komendant

5 marca 2019 18:47

Dzisiaj tj. 5 marca 2019 roku w Komendzie Powiatowej Policji w Nowym Targu odbyło się powitanie mł. insp. Grzegorza Wyskiela, który zgodnie z  rozkazem Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie będzie pełnił obowiązki na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji w Nowym Targu.

Nowy Komendant

Podczas uroczystej zbiórki kadry kierowniczej nowotarskiej komendy I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Nowym Targu kom. Zbigniew Zacher powitał w murach nowotarskiej jednostki nowego Komendanta. Następnie p.o. I Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie insp. Robert Strzelecki wręczył mł. insp. Grzegorzowi Wyskielowi rozkaz o powierzeniu obowiązków, gratulując równocześnie objęcia nowego stanowiska.

Mł. insp. Grzegorz Wyskiel służbę rozpoczął w 1990 roku.  Przez kilkanaście lat nadzorował pracę pionu kryminalnego jako Naczelnik Wydziału Kryminalnego, później jako Naczelnik Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu sądeckiej Policji. W marcu 2018 roku został powołany  na stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Brzesku. Od 5 marca br. pełni obowiązki na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji w Nowym Targu.

 

/źródło: KPP Nowy Targ/

redakcja 05.03.2019
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również